Nauczę Cię Jak w końcu Zacząć Wygrywać z Bukmacherem, Za Darmo! KLIKNIJ I ZOBACZ JAK

Polityka prywatności

Polityka Prywatności

 

D.N.CORPORATION zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w Polityce Prywatności. Każdego klienta i użytkownika obowiązuje aktualna Polityka Prywatności znajdująca się na niniejszej stronie.

Jakiekolwiek wprowadzane zmiany nie wpływają na podstawową zasadę: D.N CORPORATION nie sprzedaje i nie udostępnia osobom trzecim danych personalnych czy adresowych użytkowników serwisu. Dlatego masz pewność, że Twoje dane nie będą nikomu udostępniane!

Jeśli nie zgadzasz się z Polityką Prywatności, proszę nie odwiedzać serwisu, nie prenumerować Newslettera, a także proszę nie nabywać produktów i usług oferowanych przez serwis.

Dane Osobowe

W czasie korzystania z serwisu możesz zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza płatności lub w formularzu do zostawienia swojego e-maila. Dane, o które będziesz proszony, to w większości przypadków imię i adres e-mail. W przypadku formularzy zamówień będziesz proszony o podanie pełnych danych osobowych

Wymagamy tylko tych danych, które są niezbędne do działania serwisu i przeprowadzenia płatności. Niepodanie wymaganych danych uniemożliwi dokonanie płatności.

Subskrypcja bezpłatnych czasopism (newsletter)

Zaprenumerowanie elektronicznych i bezpłatnych czasopism należących do serwisu wymaga podania w odpowiednim formularzu swojego imienia i adresu e-mail. Pola te są obowiązkowe.

Uzyskane w ten sposób dane są dodawane do listy mailingowej e-newslterrera. Adres e-mail jest niezbędny do tego, aby można było wysłać danemu czytelnikowi informację zawierające porady, wskazówki, strategię oraz ciekawostki związane z tematyką serwisu. Imię pozwala Nam zwracać się do czytelników po imieniu.

Zamawianie usług i produktów

Zamawianie usług i produktów oferowanych przez D.N.CORPORATION wymaga podania w odpowiednim formularzu pełniejszych danych adresowych. Pola obowiązkowe są oznaczone.

W przypadku płatności za pomocą transferuj.pl obsługę klienta przejmuje serwis transferuj.pl. W tym przypadku tylko system transferuj.pl zna i jest odpowiedzialny za dane podane w jego formularzach. Formularze transferuj.pl znajdują się na jego serwerze i są szyfrowane odpowiednimi technologiami.

Wiadomości

Seriws zastrzega sobie prawo do wysyłania wiadomości osobom, których dane kontaktowe posiada i które zgodziły się z Polityką Prywatności.

Pod pojęciem wiadomości rozumiemy informacje odnoszące się bezpośrednio do serwisu, usług i produktów (np. zmiany, wewnętrzne promocje), niekomercyjne listy (np. życzenia, komentarze osobiste itp.)

Nie wysyłamy w naszym mailingu reklam oraz spamu!

Jawne Dane Osobowe

Dane osobowe podane w serwisie przy okazji wysyłania komentarzy do artykułów, są dostępne dla wszystkich odwiedzających strony zawierające te dane. Serwis nie ma możliwości zabezpieczenia Was przed osobami prywatnymi lub firmami, które te dane wykorzystają do przesłania Wam nieokreślonych informacji. Dlatego dane te nie podlegają Polityce Prywatności.

Wyłączenie Odpowiedzialności

Stworzyłem Serwis Typowanie1x2.pl, aby pomagać czytelnikom osiągnąć sukces w branży bukmacherskiej. Serwis Typowanie1x2.pl ma charakter informacyjny i rozrywkowy, skierowany jest do osób pełnoletnich. Na blogu i w Newsletterze wysyłane są praktyczne porady oraz wskazówki, które pomogły mi osiągnąć sukces oraz są autorstwa twórców portalu typowanie1x2.pl.

Opinie wyrażone przez społeczność na blogu, w komentarzach lub w inny sposób nie zawsze są zgodne z moją własną.

Serwis typowanie1x2.pl nie zamieszcza na swoich stronach reklam, ponieważ ważne jest dla nas zadbanie o komfort klienta na stronia. Nie korzystamy również programów partnerskich innych serwisów. Dbamy w szczególności o to, żeby wysyłane przez nas porady były jak najwyższej jakości.

Stworzyłem portal typowanie1x2.pl aby pomóc Ci znaleźć drogę do osiągnięcia sukcesu w grze.

Zapisz się na bezpłatny biuletyn:
∙ Luksusowe wskazówki: "Jak Uzyskać Przewagę Nad Bukmacherem"
∙ Unikalne porady i strategie gry
∙ Artykuły,
∙ Najnowsze Informację z branży!
E-mail:

Imię: