Nauczę Cię Jak w końcu Zacząć Wygrywać z Bukmacherem, Za Darmo! KLIKNIJ I ZOBACZ JAK

Kup Typy


y Chcesz Zwiększyć Swoje Dochody w Czasie Kryzysu? Czy Chcesz Wreszcie Wygrać Walkę Z Bukmacherem ?

 Jeżeli chcesz minimalnym wysiłkiem zwiększyć swoje dochody i  dołączyć do wąskiego grona 1% graczy, którzy systematycznie zarabiają na bukmacherce to mam coś, co Cię zainteresuje….

Witaj,

W Środowisku bukmacherskim jestem znany jako Wojtex. Jestem ekspertem bukmacherskim i chcę pomóc Ci wygrywać u bukmachera. Przeczytaj moją historię oraz zapoznaj się z ofertą na mojej stronie i dołącz do mojej grupy! Zostaw również Swojego maila po prawej stronie ekranu, a co kilka dni dostaniesz ode mnie porady na temat gry!
Swoją przygodę z branża bukmacherską rozpocząłem w
roku 2006. Od tego czasu nauczyłem się bardzo wiele na temat zakładów bukmacherskich. Moja droga do regularnego wygrywania była bardzo długa, ale opłacalna. Zaczynałem jak niemal wszyscy, od grania tak zwanych tasiemców za małe stawki, później testowałem różne systemy i metody gry. Chciałem znaleźć złoty środek, ale się nie udało. Straciłem bardzo wiele pieniędzy, popełniając przy tym chyba wszystkie możliwe błędy jakie można było popełnić... w końcu zauważyłem pewne prawidłowości, które wykorzystują najlepsi gracze i coś się zmieniło...To wszystko sprawiło, że od ponad 3 lat  regularnie wygrywam, osiągając bardzo wysoki wskaźnik ROI (yield) i chcę się podzielić Moimi typami razem z Tobą!

Historię moich wcześniejszych typów możesz zobaczyć na najpopularniejszym portalu bukmacherskim typuje.pl, gdzie aktualnie jestem drugim typerem w rankingu, w którym bierze udział prawie 2000 typerów! Teraz głównie wykorzystuję to konto do przeprowadzania testów…

Yield długookresowy na stronie typuje.pl osiągnąłem 14%*, po ponad 800 typach!*

 *realny Yield byłby wyższy, ponieważ w serwisie typuje.pl kursy są brane od bukmachera bwin.com, który słynie z oferowania niskich kursów! Dodatkowo sporo eksperymentowałem z rożnymi dyscyplinami sportowymi i prowadziłem liczne testy).

*Yield jest to stosunek zarobionych pieniędzy do pieniędzy zainwestowanych. Przykład: Yield 20% oznacza, że z każdej zainwestowanej sumy 200zł twój zysk wynosi 40zł !

 Moje Statystyki Z Serwisu Typuje.pl (Statystyki tego serwisu na dole strony):

Od czerwca 2012 zacząłem swoje typy monitorować na portalu goal24.org, gdzie również przoduję w wielu statystykach (każdy miesiąc na plus).

 

 

  Wiele osób zastanawia się co jest sekretem ludzi, którzy stale ogrywają bukmachera….


Kluczem do wygranej jest Przewidywanie przyszłości i odpowiednie reagowanie. I ja tak właśnie robię!!! Od kilku lat utrzymuje się wyłącznie z zakładów… Niewiarygodne?

Kiedyś było. Dzisiaj jest to faktem. Doskonale znam ligi, znam drużyny, znam zawodników! Teraz Daje Ci możliwość grania ze mną dokładnie tego samego co ja i wspólnego zarabiania!

Na Czym Polega Moja „Praca”?

Moja praca polega na dokładnym analizowaniu spotkań sportowych. Każdego dnia spędzam wiele godzin na oglądaniu meczów, szukaniu informacji ze świata sportu, wymianie poglądów z innymi typerami. To wszystko by jakość mojej pracy była jak najwyższa!  Działam podobnie jak maklerzy giełdowi, ale zamiast liczenia kursów walut i wartości spółek, analizuje co obstawić, żeby zarobić i przy okazji doradzam innym!!! Doskonale znamy środowisko bukmacherskie co jest bardzo pomocne w tym fachu.

Co Mam Do Zaoferowania ?

 Oferuje abonament na 50 dni w cenie 99,97zł (niecałe 2 złote dziennie) Jestem "profesjonalnym hazardzistom" i obstawienie nie jest moim nałogiem, dlatego nie gram codziennie i nie wyszukuje typów na siłę, a obstawianie to moja praca i wiem jak kontrolować kapitał oraz czas poświęcony na grę, dlatego zawsze cierpliwie czekam na okazję do postawienia korzystnego zakładu, żeby osiągać maksymalny zysk, przy jak najmniejszym ryzyku!

 Ile Wart Jest Ten Abonament ?

Najpierw wyobraź sobie co możesz zyskać grając moje typy... Do tej pory typy te były dostępna tylko w strefie zamkniętej dla innych zawodowych graczy i klientów, którzy płacili ogromne pieniądze za moje porady.

Dla mnie ten abonament jest 10 razy więcej wart niż kosztuje. Miałem kiedyś klientów którzy byli w stanie płacić mi ogromne pieniądze za pojedyncze typy… Ale chcę dać szanse grania tych typów każdemu, dlatego cena abonamentu jest śmiesznie niska i kosztuje tylko 99,97 złotych za 50 dni. Ta cena, jest tylko ceną testową. Później abonament będzie kosztował więcej.  

PROMOCJA! Abonament w Cenie 99,97 za 50 dni *
* Za
Doradztwa oraz Dostępu Do Typów Wojtexa !!!!!!

*Finalna cena abonamentu będzie wynosiła 247złotych za miesiąc, teraz daję śmiesznie niską cenę, żeby każdy mógł sobie pozwolić na zakup abonamentu i wspólną grę, rozwijając się i  zwiększając stawki na grę i żeby w przyszłości każdego była stać na droższy abonament.
PS: Abonament jest liczony od otrzymania pierwszego typu, a nie dnia zakupu!!!

Dlaczego Warto Kupić u Mnie Abonament? Jak On Wygląda w Praktyce?

- Po wykupieniu abonamentu zostaniesz przeze mnie  „poprowadzony za rękę”.

- Informacje o nowych typach otrzymasz na swój telefon za pomocą SMSA (żeby zapewnić Ci wygodę oraz komfort. Rozumiem jak denerwujące może być sprawdzanie e-maila co parę minut, w oczekiwaniu na nowy typ, dlatego wychodzę z takim rozwiązaniem (jeżeli wolisz, możesz otrzymywać typy na maila).

- Prawie wszystkie moje typy grane są u dwóch bukmacherach:bet365.com oraz pinnaclesports.com (od czasu do czasu podaje kursy z innych bukmacherów).

- Informację o nowym typie wysyłam zazwyczaj dzień przed meczem, najpóźniej kilka godzin przed meczem. Wszystko po to, żebyś miał pewność, że zdążysz zagrać podane spotkania!

- Kupujesz abonament na stronie objętej monitoringiem! Dlatego masz pewność, że archiwum nie jest spreparowane i statystyki naciągane- co jest bardzo często spotykane u konkurencji!

- Zabezpiecz swoją finansową przyszłość. Grając ze mną dorobisz Sobie do pensji, a w przyszłości może przejdziesz na zawodowstwo podobnie jak ja!

- Współpracując ze mną konsultacje masz GRATIS!

 - Na swój sukces pracowałem kilka ostatnich lat, pracując po 20 godzin dziennie, testując wszystkie systemy i metody gry, aż do momentu osiągnięcia satysfakcjonujących wyników. Cały czas się uczę i rozwijam! Na dzień dzisiejszy współpracuje ze mną kilkunastu zadowolonych klientów!

Co Powinienem Zrobić Już Teraz, Żeby Uzyskać Dostęp Do Abonamentu?

Kliknij w banner płatności na dole strony lub w zakładce „Kup Typy”, żeby opłacić abonament. Podczas płatności w odpowiedniej rubryce zostaniesz poproszony o wpisanie swojego adresu email oraz numeru telefonu na który mam wysyłać typy! To tyle! Jeżeli masz jakieś dodatkowe pytania lub chcesz dostawać typy na email napisz do nas maila : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. .

 TWOJE BEZPIECZEŃSTWO!!!

Wszystkie typy podawane na mojej stronie są monitorowane przez niezależny serwis monitorujący goal24.org*.

*Serwis goal24.org jest niezależnym serwisem monitorującym typy dodawane przez typerów. Serwisy korzystające z monitoringu typów nie są w żaden sposób powiązane z portalem goal24.org. Przed rozpoczęciem spotkania typer dodaje typ na stronie monitorującej, następnie administracja serwisu sprawdza czy podany typ był dostępny w czasie dodania i czy kurs był taki, jaki podał typer na stronie! Monitoring typów ma na celu sprawdzenie wiarygodności typera, sporządzanie jego archiwum oraz statystyk. Dlatego kupując typy z monitorowanego źródła masz 100% pewności, że kursy i mecze jakie podane są na stronie są w 100% prawdziwe, Ty nie zostaniesz oszukany, a  archiwum nie jest spreparowane w celu polepszenia statystyk (jak często robią serwisy bez monitoringu).

Otrzymujesz Moją Gwarancję Satysfakcji !

W przypadku osiągnięcia zysku mniejszego niż 10j w okresie trwania abonamentu otrzymujesz miesięczny dostęp do typów gratis!!!

Na stronie goal24.pl podaje wyłącznie Najpewniejsze i Najbardziej przemyślane Typy w celu Osiągnięcia Jak Największego Zysku Przez Moim Klientów!!! (od dawna nie miałem ujemnego miesięcznego bilansu zysku) !!!

 

Ile Mogę Zyskać Grając Twoje Typy?

Bardzo łatwo odpowiedź na te pytanie. Wystarczy zobaczyć statystyki i dokonać prostej symulacji Twojego zarobku, uwzględniając grę stawką 20zł za 1j, czyli 200zł za kupon 10j. Jest to przeciętna stawka, jaką grali dotychczas moi klienci…

Wiadomo, niektórzy grają stawką 8zł, inni 100zł na 1 jednostkę, więc poniżej znajduję się tylko symulacja zarobku. Żeby obliczyć ile byś zarobił, pomnóż ilość jednostek przez kwotę, jaką grasz za 1j i uzyskasz Swój wynik! 

Moje Statystyki  Od Początku Serwisu:

Czerwiec 2012: Yield: 30,27%, zysk: 90.5jednostki !!! Zysk: 1810 zł*

Lipiec 2012: Yield: 21,39%, zysk: 64,81 jednostki !!! Zysk: 1296,2 zł*

Sierpień 2012: Yield 37%, zysk: 53,7jednostki!!! Zysk: 1074 zł*

Wrzesień 2012: Yield 18,21%, zysk: 28,41jednostki!!! Zysk: 568,2 zł*

Październik 2012: Yield 18%, zysk: 23,3jednostki!!! Zysk: 466 zł *

Listopad 2012: Yield 0,02%, zysk: 1,1 jednostki!!! Zysk: 22 zł*

Grudzień 2012: Yield 31,44%, zysk: 53,45 jednostki!!! Zysk: 1069 zł*

Styczeń 2013: Yield 1,03%, zysk: 1,5 jednostki!!! Zysk: 30 zł*

Luty 2013: Yield 39%, zysk: 35,1 jednostki!!! Zysk: 702 zł*

Marzec 2013: Yield 0,03%, zysk: 0,15 jednostki!!! Zysk: 3 zł*

Kwiecień 2013: Yield 10,8%,zysk: 5,4 jednostki!!! Zysk: 108 zł*

 
Statystyki od początku serwisu (wojtex):

Ten miesiąc (Wojtex):

 

Tak, Chcę Dostęp Do Typów Wojtexa w Promocyjnej Cenie 99,97 zł za 50 dni (NIECAŁE 2ZŁ ZA DZIEŃ) !!!

Dołącz do mojej grupy!

Razem oskubiemy bukmachera !!!

Pozdrawiam,,

Wojtex

 

 

PROMOCJA !!!

W CELU KUPIENIA ABONAMENTU "TWÓJ ZYSK" W PROMOCYJNEJ CENIE 99,97zł ZA 50 DNIOWY DOSTĘP DO TYPÓW ORAZ DORADZTWA WOJTEXA KLIKNIJ NA BANNER POD TEKSTEM.

 

W przypadku pytań napisz do nas na e-maila: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.


KLIKNIJ W BANNER PŁATNOŚCI:

Płatności internetowe zapewnia serwis Transferuj.pl , dzięki któremu mogą Państwo wybrać jedną z 40 metod płatności

Zapisz się na bezpłatny biuletyn:
∙ Luksusowe wskazówki: "Jak Uzyskać Przewagę Nad Bukmacherem"
∙ Unikalne porady i strategie gry
∙ Artykuły,
∙ Najnowsze Informację z branży!
E-mail:

Imię: