Nauczę Cię Jak w końcu Zacząć Wygrywać z Bukmacherem, Za Darmo! KLIKNIJ I ZOBACZ JAK

/images/sport.jpg

Newsy

Aktualności Sport.pl

Gazeta.pl
 1. Legia - Wisła. Odchodził jako król, przychodził jako król, a teraz stoi w szeregu razem z innymi. Jak Carlitos tracił swoje przywileje
  Przychodził do Legii jako najlepszy gracz i strzelec ligi. Miał być liderem, ale tej roli nie sprostał. I na razie nie zanosi się, by Ricardo Sa Pinto próbował go ponownie w niej obsadzać. Z kolei zanosi się, że w niedzielę po raz pierwszy zagra przeciwko swojemu byłemu klubowi. Bo do Warszawy przyjeżdża Wisła, w której Carlitos błyszczał przez cały poprzedni sezon. Początek spotkania Legia - Wisła o 18, relacja na żywo w Sport.pl i w aplikacji mobilnej Sport.pl LIVE.
 2. Zespół Kamińskiego zdemolowany. Jović postraszył Lewandowskiego.
  O tym meczu Marcin Kamiński będzie chciał zapomnieć jak najszybciej. Jego Fortuna Duesseldorf przegrała z Eintrachtem Frankfurt aż 1:7. Pięć bramek dla gospodarzy strzelił serbski napastnik Luka Jović.

 3. Ekstraklasa. Jagiellonia Białystok - Pogoń Szczecin 2:1. Jaga nowym liderem!
  Jagiellonia Białystok pokonała Pogoń Szczecin 2:1 (0:0) w drugim meczu 12. kolejki Lotto Ekstraklasy. Dla gospodarzy strzelali Przemysław Frankowski i Ivan Runje. Dla gości trafił Zvonimir Kozulj. Dzięki temu zwycięstwu zespół z Podlasia został nowym liderem Ekstraklasy.
 4. Największy karp złowiony przez Polaka w historii! 41,9 kg z łowiska Salasco Lake we Włoszech
  Marcin Kusion złowił gigantycznego karpia na łowisku Salasco Lake we Włoszech. To największy karp złowiony przez Polaka w historii. Gigant ważył 41,9 kg. Po krótkiej sesji zdjęciowej wrócił do wody.
 5. FEN 22. Karta walk. Gdzie obejrzeć? Transmisja
  Jest już plan transmisji Fight Exclusive Night, która odbędzie się 20.10 w Poznaniu. Początek transmisji o godz. 19. Najpierw w Polsat Sport Fight, a później w Polsacie Sport i Polsacie.
Zapisz się na bezpłatny biuletyn:
∙ Luksusowe wskazówki: "Jak Uzyskać Przewagę Nad Bukmacherem"
∙ Unikalne porady i strategie gry
∙ Artykuły,
∙ Najnowsze Informację z branży!
E-mail:

Imię: