Nauczę Cię Jak w końcu Zacząć Wygrywać z Bukmacherem, Za Darmo! KLIKNIJ I ZOBACZ JAK

Kontrowanie - czyli Trick, dzięki któremu pewniej zarobisz !

FaceBook  Twitter  
Dzisiaj przedstawię Ci pewien Trik, dzięki któremu Twoje wygrane będą pewniejsze i zmniejszysz szansę przegrania walki z bukmacherem. Mowa o tak zwanym KONTROWANIU. Żeby było krótko i konkretnie przedstawię to na przykładzie.

Przykład:
Mecz: Podbeskidzie - Legia
Gramy Legię, kurs 1.9 przed meczem
Powiedzmy stawką 100zł. W przypadku wygranej mamy 90zł zysku.

Często zdarza się tak, że drużyna która strzeli pierwsza bramkę zaczyna gorzej grać, bardziej skupia się na obronie wyniku, niż na atakowaniu, a drużyna przegrywająca przejmuje inicjatywę - tak było właśnie w meczu Legii, gdzie przy prowadzeniu 1-0 Legioniści zaczęli gorzej grać, a Podbeskidzie miało kilka niebezpiecznych sytuacji. Zazwyczaj takie sytuacje są stresujące dla typera, bo martwi się, że przegra zakład.

Co można zrobić w takiej sytuacji? Można się zabezpieczyć, czyli zrobić kontrę. Jak to się robi? Wystarczy postawić zakład przeciwny do tego co graliśmy, czyli w tym przypadku jak graliśmy na Legię o kursie 1,9 - po strzelonej bramce kurs spadł na 1.1, a znacznie wzrósł na Podbeskidzie. W takim przypadku stawiamy zakład na następną bramkę, że strzeli drużyna przegrywająca (kursy są zazwyczaj b.duże jak gramy na faworytów), w przypadku Podbeskidzia w 72' kurs na gol gości był 5.5!

Możemy się zabezpieczyć i postawić 22zł na Kolejny gol Podbeskidzia i mamy przewidzianą wygraną 121zł (na czysto 99zł).

Podsumowanie:
-Jak wygrała by np. Legia 0-2, w takim przypadku wygrywamy mniej, ale unikamy stresu, nasz zysk wynosi 68złotych (100 x 1.9 = 190zł, czyli 90zł dla nas - 22zł = 68zł ZYSK)
-Gdy następnego gola strzeli Podbeskidzie i mecz zakończy się powiedzmy remisem 1-1, wtedy wygrywamy 22zł x 5,5 = 121zł - 22zł = 99zł - 100zł (co postawiliśmy na wygraną Legii) i jesteśmy w tym przypadku tylko 1zł na minus (CZYLI KONTROWANIE SIĘ UDAŁO)
-W przypadku strzelenia następnej bramki przez Podbeskidzie zarobimy 99zł na czysto, a jak Legii uda się wygrać, wtedy nasze 2 zakłady są wygrane i mamy podwójny zysk, czyli 189zł.

Kontrować można również np. stawiając zakład Podwójna Szansa, kurs jest trochę większy niż na gola zespołu (w typ przypadku na 1X był kurs 6.0, a na następna bramkę 5.5)

WAŻNE:
Nie ma sensu kontrować wszystkich spotkanie, jakie gramy, bo nie ma to sensu i mija się z celem! Kontruj tylko mecze, gdzie boisz się o wynik, bo sytuacja na boisku nie wygląda za dobrze! Trzymaj się zasady: lepiej wygrać mniej, ale pewnie !

Słowa kluczowe:

- kontra bukmacherska
- kontrowanie meczy
- jak kontrować mecze ?

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Zapisz się na bezpłatny biuletyn:
∙ Luksusowe wskazówki: "Jak Uzyskać Przewagę Nad Bukmacherem"
∙ Unikalne porady i strategie gry
∙ Artykuły,
∙ Najnowsze Informację z branży!
E-mail:

Imię: